] Deelnemende kunstenaars per plaats | Kunstkring BArt

Deelnemende kunstenaars per plaats

Deelnemende kunstenaars en hun specialiteit

Aan de atelierroute nemen de volgende kunstenaars deel:

Eibergen:

Geert van der Veer (Eibergen) – fotografie
Marianne Hondorp (Eibergen) – hoeden
Marianne Appels (Eibergen) – tekeningen en schilderijen)
Huub Hufen (Ruurlo) – beeldhouwwerk in brons
Wilma van der Werf (Eibergen) – tekeningen en schilderijen
Janet Timmerije (Eibergen) – schilderijen en keramisch gebruiksgoed
Hilde Grooters (Eibergen) – keramiek
Hilda Haselberg (Ruurlo) – dry brush / droge penseeltechniek
Jos Kleine Punte (Eibergen) – beeldhouwen in hout
Gerrie Hazewinkel (Eibergen) – keramische objecten, gebruikskeramiek en sieraden
Wilma Alfverink (Eibergen) – vilten
Betty Kloosterman ( Eibergen) – aquarellen op doek en epoxy art
Roelina Talla (Eibergen) – acrylschilderijen
Harry Lankveld (Eibergen) – houtsnij- beeldhouwwerk
Corry Lankveld (Eibergen) – keramiek
Sietje Metz (Eibergen) – schilderijen, collages en gemengde technieken

Rekken:

Marion Schmitz (Rekken) – schilderijen en aquarellen
Monique Verdaasdonk (Borculo) – schilderen op zijde en olieverf op papier
Elly Overduin (Rekken) – keramiek en schilderen

Beltrum:

Anouk de Groot (Beltrum) – bronzen en keramiek beelden

Neede:

Bouke Veltman (Neede) – schilderen en ruimtelijk werk
Greet Plat (Neede) – sieraden
Hasto (Neede) – schilderijen
Vincent Geels (Lochem) – schilderijen
Fons Kox (Neede) – tekeningen en schilderijen
Anneke Dijkhuis (Haaksbergen) – glasobjecten
Joke Klumper (Eibergen) – beeldhouwen in steen
Herman Wansing (Neede) – ruimtelijk werk / RVS sculpturen
Kees Weimer ( Barneveld) – metalen sculpturen
Doris Davina ( Borne) – figuratief schilderen
Claudy Cellier (Neede) – tekeningen en schilderijen
Mariet Hummelink ( Neede) – schilderijen
Hetty Boelhouwer (Neede) – schilderijen
Marieke Achterkamp (Neede) – schilderen en glas sieraden
Rita Veltmaat (Diepenheim) – experimentele acryl schilderijen
Derk Havikhorst (Neede) – design meubelen en houtsculpturen
Ton Trel (Geesteren) – fotografie
Jo Huijsman (Neede) – textielkunst in 2D en 3D
Marlies Swarttouw (Noordijk) – schilderijen
Bregtje Smalbrugge (Neede) – bronzen beelden
Nell van de Looij (Neede) – beeldhouwen in steen
De Noordijker quilt groep “Talking Bees” (Noordijk) – textiele vormgeving
Anton ter Braak (Noordijk) – ruimtelijk werk / bronzen beelden
Gerard Brok ( Hengelo) – abstracte schilderijen en mixed media

Haarlo:

Denise Prins (Haarlo) – keramiek
Ida Harkink (Neede) – keramiek
Karin meulenkamp (Neede) – schilderijen
Jeanne te Dorsthorst (Haarlo) – keramiek sculpturen
André te Dorsthorst (Haarlo) – keramiek sculpturen
Benjo Hooijschuur (Laag Zuthem) – keramiek
Martha Hooijschuur (Laag Zuthem) – keramiek
Jetty van Well (Barchem) – schilderijen
Seine Schoemaker (Haarlo) – schilderijen en houtbewerking

Borculo:

Dolf Bierhuizen (Borculo) – beeldhouwen
Louise Bierhuizen (Borculo) – keramiek
Pascal Hofman ( Capelle a.d.IJssel) – edelsmeden
Willy Alferink (Lochem) – schilderijen, sculpturen en meer ….
Jan Baggen (Lochem) – tekeningen en schilderijen
Jan Kulsdom (Borculo) – houtdraaiwerk

Geesteren:

Marieke Kamperman (Geesteren) – schilderijen
Bennie Mensink (Geesteren) – olieverfschilderijen en houtdraaiwerk
Mirella Smit (Geesteren) – keramiek
Jenny Pennings (Geesteren) – keramiek
Peter Smit (Enschede) – architectonische schilderijen
Janny Stevens (Enschede) dierenschilderijen
Ankie Freriks (Geesteren) – schilderijen en keramiek

Ruurlo:

Hugo Pos (Ruurlo) – abstracte schilderijen
Lieneke Klein Selle (Ruurlo) – realistische schilderijen
Annelies Bakker (Ruurlo) – schilderijen
Renee van Elburg (Ruurlo) – keramiek
Ralf Toevank (Ruurlo) – smederij / metaalvorming
Veronican van Koningsbrugge (Ruurlo) – schilderijen
Jeroen Vogtschmidt (Echt) – indianenschilderijen
Helna de Bruyn (Zevenaar) – schilderijen en tekeningen
Lenne Boonstra (Ruurlo) – keramiek en vilt
Irene Venderbosch (Ruurlo) – piano
Heleen Posthumus (Ruurlo) – schilderijen
Gerda Dijkman (Ruurlo) – mozaïek met keramiek en glas
Hetty Jansen (Ruurlo) – schilderijen
Trijnie Herweijer (Ruurlo) – schilderijen en keramiek
Anneke Bouwmeester (Ruurlo) – olieverf, tempera en iconen
Marion Wevers (Ruurlo) – schilderijen
Joop Huisman (Ruurlo) – schilderijen
Gerda Oonk-Jansen (Ruurlo) – schilderijen
Inge Meuleman (Ruurlo) – schilderijen en portretten
Frans Dielemans (Ruurlo) – schilderijen en tekeningen
Wim Eriks (Ruurlo) – schilderijen in diverse technieken