] Deelnemers / Teilnehmer “Moment voor / für die Kunst” | Kunstkring BArt

Deelnemers / Teilnehmer “Moment voor / für die Kunst”

Om u alvast een idee te geven wie en wat u tijdens de Pinksterdagen (20 en 21 mei) kunt verwachten bij een bezoek aan ons kunstevenement “Moment voor Kunst” in Haarlo geven we hieronder een lijst met de deelnemers.

Um Ihnen eine Vorstellung davon zu geben, wer und was Sie während der Pfingsttage (20. und 21. Mai) erwarten können, wenn Sie unser Kunst-Event “Moment for Art” in Haarlo besuchen, geben wir unten eine Liste der Teilnehmer.

Door te klikken op de naam kunt u een kijkje nemen op de eigen website of de Facebookpagina van de deelnemers (voor zover ze die hebben).

Wenn Sie auf den Namen klicken, können Sie sich die eigene Website oder die Facebook-Seite der Teilnehmer (falls vorhanden) ansehen.

Marianne Appels – Eibergen (tekeningen/schilderijen/kunstkaarten –Zeichnungen/Gemälde/Kunstkarten)
Beeldhouwerscollectief – Doetinchem (beeldhouwen in hout – Skulptur aus Holz)
Trude Bergsma – Zutphen (tekenen/schilderen –Zeichnungen/Gemälde )
Dolf Bierhuizen – Borculo (beeldhouwen in hout –Skulptur aus Holz )
Louise Bierhuizen – Borculo (keramiek – Keramik)
Margreet Bosch – Geesteren (olieverf schilderijen – Õlgemälde)
Angelique Bosman – Doesburg (boekillustraties/illustraties roofvogels – Buchillustrationen / Illustrationen Raubvögel)
Anke Burger – Bocholt (schilderen – Malerei)
Renee van Elburg – Ruurlo (keramiek – Keramik)
Marjan Genot – Neede (schilderen/grafisch werk – Malerei/Grafik)
Jetty Goosen-Leusink – Boekelo (mixed media)
Cees Hartgers – Eibergen (beeldhouwen in steen – Skulptur in Stein)
Tineke Hartgers-Biel – Eibergen (gedichten – Gedichte)
Hilda Haselberg – Ruurlo (drybrush/sculpturen van zelfhardende klei – drybrush/Skulpturen aus selbsthärtendem Ton)
Myra Heimans – Eibergen (fijnschilderen met olieverf – feine Malerei in Õl)
José Hendriksen – Borculo (keramiek –Keramik)
Huub Hufen – Ruurlo (plastieken in brons – Skulpture in Bronze)
Joop Huisman – Ruurlo (schilderijen/fijnschilderen – Malerei/feine Malerei)
Margreet Jansen – Borculo (gedichten – Gedichte)
Karin Kroll – Iserlohn (schilderen – Malerei)
Corry Lankveld – Eibergen (keramiek handvorm – Handformkeramik)
Harry Lankveld – Eibergen (houtsnij- en beeldhouwwerk – Holzschnitzerei/Skulptur aus Holz)
Jantine Leusink – Haarlo (acryl en marmermeel schilderijen – Acrylbilder/Marmormehl Gemälde)
Nell van de Looij – Neede (beeldhouwen in steen – Skulptur in Stein)
Luster Workshops – Lochem (creatieve workshops – Kreative Workshops)
Inge Meuleman – Ruurlo (tekenen/schilderen – Zeichnungen/Malerei)
Gerda Oonk-Jansen – Ruurlo (schilderen/vrije expressie – freier Ausdruk Gemälde)
Jenny Pennings – Geesteren (keramiek – Keramik)
Jan-Willem Poort – Denekamp (moderne houtsculpturen – moderne Holzskulpture)
Denise Prinsen – Haarlo (keramiek – Keramik)
Anneke Schelfer-Haagsma – Neede (aquarel – Aquarell)
Marion Schmitz – Rekken (aquarel – Aquarell)
Doris Schulte – Iserlohn (schilderen – Malerei)
Mirella Smit – Geesteren (keramiek – Keramik)
Marlies Swarttouw (schilderen – Malerei)
Lusi Vanesian – Lochem (kaarsen snijden – Schnitt Kerzen)
Elles Veltkamp – Haaksbergen (aquarel – Aquarell)
Bouke P.M. Veltman – Neede (intuïtief schilderen – intuitive Malerei)
Thea te Walvaart – Groenlo (digital art, afgedrukt op meerdere materialen – digitale Kunst, gedruckt auf mehreren Materialien)

Door op START te klikken kunt u enkele foto’s van het werk van bovenstaande deelnemers bekijken.

Mit einem Klick auf START können Sie einige Fotos der Werke der oben genannten Teilnehmer sehen.