] Deelnemers Atelierroute 2019 | Kunstkring BArt

Deelnemers Atelierroute 2019

DEELNEMENDE KUNSTENAARS

Op deze pagina vindt u de gegevens van alle kunstenaars die zullen deelnemen aan de Berkellandse Atelierroute en van de locaties waar u hen kunt vinden.
Zo kunt u op uw gemak bekijken welke ateliers en kunstenaars voor u aantrekkelijk zijn om op 9 en/of 10 juni a.s. zeker te bezoeken.
De adressen zijn gerangschikt en de locaties hebben een nummer gekregen op basis van een willekeurig uitgezette route die start bij het Informatiecentrum/de overzichtstentoonstelling in het Kulturhus aan de Nieuwe Weg 5 in Ruurlo.
Wij adviseren u om uw rout af te stemmen op uw belangstelling, beschikbare tijd en wijze van vervoer. Gedetailleerde overzichtskaarten worden opgenomen bij het atelierrouteboekje dat vanaf medio mei op verschillende adressen (o.a. TIPs en VVVs) voor € 2,- per stuk te koop zal zijn.  Bovendien
– in Borculo bij de Beeldentuin aan de Haarloseweg 6 (naast het zwembad),
– in Neede bij Hermans Beelden, Borculoseweg 30,
– in Eibergen bij het secretariaat van Kunstkring B-Art, Burgemeester Wilhelmweg 1 en
– in Ruurlo bij het Kulturhus, Nieuwe Weg 5.
Vanaf 7 juni en tijdens de atelierroute zijn ze bovendien te koop bij alle deelnemende kunstenaars

Ruurlo:
01. Truus Pijpers, acryl schilderijen
01, Riny Slütter-Hulsebos, schilderijen
02. Trijnie Herweijer, schilderijen en keramiek
03. Wim Eriks, schilderijen van tropische natuur
04. Inge Meuleman, tekeningen en schilderijen
05 en 07. Joop Huisman, realistische schilderijen
06. Hugo Pos, abstracte schilderijen
08. Anita Woestenenk, schilderijen
08. Amir Fa, realistische tekeningen
09. Heleen Posthumus, abstracte schilderijen
10. Veronica van Koningsbrugge, schilderijen
11. Thea Teusink, handgevormde keramiek

Borculo

12. Jan Baggen,  plein air tekeningen en schilderijen
12. René Appels, cartoons
13. José  Hendriksen, keramiek sculpturen
13. Janny Zeggelaar, keramiek handvormen en draaiwerk
14. Hans Kroes, tekeningen en aquarellen
15. Jolanda de Jonge, schilderijen en tekeningen
16. Jenny Geukes, schilderijen
17. Dolf Bierhuizen, beeldhouwen in hout en steen
17. Louise Bierhuizen, keramiek
17. Bramsnor, fotografie
18. Menno van Bree, verfmeester
18. Frits Prisse, figuratieve tekeningen
19. Ali Moolhuizen, abstracte schilderijen
19. Huub Hufen, gestileerd beeldhouwwerk in brons
20. Jan Kulsdom, houtdraaier
20. Anny Rensink, olieverf schilderijen

Geesteren
21. Jaap Bakker, keramagiek
21. Martina Bakker-Schaafsma, kombuchaleer i.c.m. natuur- en textiel
22. Judy Zomer, fijnschilderen
23. Ankie Freriks, schilderkunst en keramiek
24. Mirella Smits, keramiek
24. Jenny Pennings, keramiek
24. Geisbert Pieter Smit, architectonische schilderijen
24. Janny Stevens, figuratieve schilderijen
35. Marieke Kamperman, schilderijen

Diepenheim
25. Rita Veltmaat, schilderkunst voor binnen en buiten
25. Gé Veltmaat, fotografie
25. Jolanda Bouwmeesters, keramiek sculpturen

Neede
26. Anton ter Braak, bronzen beelden
26. Redmer Hoekstra, humoristische tekeningen
27. Marlies Swarttouw, schilderijen en aquarellen
27. Gerda Garthoff, keramiek
28. Jo Huijsman, testielkunst
29. Nell van de Looij, beelden in steen
30. Bouke P.M. Veltman, holistisch beeldend kunstenaar
31. Claudy Cellier, olieverfschilderijen met edelmetalen
31. Anouk de Groot, sculpturen in brons en keramiek
32. Herman Wansing, ruimtelijk werk in RVS
32. Hasto, Cobra schilderijen
32. Kees Weimer, metalen sculpturen
33. Mariet Hummelink, abstracte schilderijen

Noordijk
34. Marian van Delft, ikonenschilder

Haarlo
36. Denise Prinsen, keramiek
36. Ida Harkink, keramiek
37. André te Dorsthorst, keramiek sculpturen
37. Jeanne te Dorsthorst, keramiek sculpturen
37. Jetty van Well, olieverfschilderijen

Eibergen
38. Bert Koerts, recyclekunst
39. Harry Lankveld, houtsnij- en beeldhouwwerk
39. Corry Lankveld, keramiek
40. Roelina Talla, abstracte acrylschilderijen
41. Rolin Kluivers-Meinen, abstracte schilderijen
42. Marco van Deelen, acryl- en aquarelschilderijen
42. Irma Schröer, schilderijen
43. Marianne Appels, tekeningen en schilderijen
43. Els Bottema, keramiek
43. Myra Heimans, fijnschilderen
44. Marjan Nijhuis, ikonenschilderijen, oude meesters en miniaturen
44. Anske Kühling, ikonen en vrij werk
45. Hilde Grooters, keramiek
45. Henriëtte van der Grinten, abstracte schilderijen
45. Jos Kleine Punte (†), houten beelden
46. Marlon Groot Zevert, abstracte schilderijen
47. Janet Timmerije, schilderkunst
48. Anne-Mari Ahola, visual artist
48. Martin Ordelmans, fotografie
49. Mirjan Koldeweij, beeldend kunstenaar

Rekken
50. Marion Schmitz, aquarellen
51. Elly Overduin,  keramiek
51. Geja Wissink, schilderijen in acryl en olieverf en gem. technieken
52. Ida Roekevisch, olieverven met kleurrijke symboliek
52. John Brandsen, sculpturen
52. Yvon Bilderbeek, sieraden in edelmetaal

Beltrum
53. Erik Bruinenberg, schilderkunst
53. Maria Edite Dos Reis Moreira, viltcreaties en sieraden