] Deelnemers 2021 / Teilnehmer 2021 | Kunstkring BArt

Deelnemers 2021 / Teilnehmer 2021

Hieronder vindt u de namen van de ingeschreven deelnemers /
Nachfolgend finden Sie die Namen der angemeldeten Teilnehmer:

*) werk van deze kunstenaars is ook opgenomen in de kunstwandelroute /
Werke dieser Künstler sind auch Bestandteil des Kunstwanderwegs

  • José Hendriksen – Borculo (keramische sculpturen – keramische Skulpturen)
  • Anneke Schelfer-Haagsma -Neede (aquarel – Aquarell)
  • Rita Veltmaat – Diepenheim (kleurrijke abstractie – bunte Abstraktion) *)
  • Dolf Bierhuizen – Borculo (beeldhouwen in hout –Skulptur aus Holz) *)
  • Louise Bierhuizen – Borculo (keramische sculpturen – Keramik) *)
  • Marianne Appels – Haaksbergen (tekeningen/schilderijen –Zeichnungen/Gemälde) *)
  • Irriz – Enschede (tailor-made leren tassen – Maßgeschneiderte Ledertaschen)
  • Gerda van Heeswijk – Enschede ( sieraden van handgevormd keramiek – Schmuck aus handgefertigter Keramik)
  • Marijke Schellekens – Doesburg (Beeldende kunst / ruimtelijk werk / 3d fotoglaskunst – Bildende Kunst / Raumarbeit / 3D Foto Glaskunst) *)
  • Beeldhouwerscollectief – Doetinchem (beeldhouwen in hout –Skulptur aus Holz)
  • Manon ter Hogt – Neede (sieraden, zilverbewerking / Schmuck, Silberverarbeitung)
  • Jolanda Bouwmeesters – Haaksbergen (keramiek sculpturen, demo draaien op de draaischijf – Keramikskulpturen, Demo Töpferplatte) *)
  • Renee van Elburg – Ruurlo (keramiek / demo boetseren – Keramik / Modellierungsdemonstration)
  • Ali Moolhuizen – Neede (Abstracte schilderijen – abstrakte Gemälde)
  • Truus Hiddink – Heelweg (Sieraden gemaakt middels glass-painting / Schmuck durch Glasmalerei gemacht)
  • Anneke Dijkhuis – Haaksbergen ( Glaswerk en schilderijen / Glaskunst und Gemälde)
  • Denise Prinsen – Haarlo (Keramiek / demo handvormen – Keramik / formen mit den Händen)
  • Marlon Groot Zevert – Eibergen (Abstracte schilderijen / abstrakte Gemälde)
  • Harry Lankveld – Eibergen (Houtsnijwerk en -sculpturen – Holzschnitzereien und Skulpturen) *)
  • Corry Lankveld – Eibergen (Keramiek handvorm – handgeformte Keramik)
  • Ida Harkink – Neede (Keramiek / demo boetseren – Keramik / Modellierungsdemonstration)
  • Carina Claassens – Haarlo (Keramiek , draaien en boetseren – Keramik, Töpferplatte und Modellierung)
  • Marja van Megen – Borculo (Boetseren en keramiek – Modellierung und Keramik, )
  • Dini Eggink – Ruurlo (Kralenwerk sieraden – Perlenschmuckobjekte)
  • Gerard Leferink – Haaksbergen (glaskunst – Glaskunst)
  • Pieter van Eijck – Beltrum (panelen en kleine objecten Tiffanyglas – Paneele und kleine Gegenstände Tiffany Glas)
  • Ralf Toevank – Ruurlo (Metaalvorming/smeden – (Metall umformen / schmieden)
  • Louis Spoelstra & Jessica Fikenscher- Barchem (Fotografie en collagesculpturen – Fotografie und Collagenskulpturen)
  • Willy Alferink – Lochem (Sculpturen met kleine scherven porselein- Skulpturen mit kleinen Porzellansplittern)